FAQs Complain Problems

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
अनिल श्रेष्ठ प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत cao@gangajamunamun.gov.np 9851284839
हरि बहादुर पाटा मगर बरिष्ठ अधिकृत haripata2067@gmail.com 9851160782
सुमन पराजुली लेखा अधिकृत 9851117731
दिपक अधिकारी स्वास्थ्य संयोजक प्रशासन तथा स्वास्थ्य शाखा प्रमुख health@gangajamunamun.gov.np 9851130112
गोकुल दर्लामी इन्जिनियर goocoolmagar5@gmail.com 9851211560
मान बहादुर बोहरा शिक्षा अधिकृत education@gangajamunamun.gov.np 9840502745
हेमन्त ढकाल सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रबिधि शाखा ito.gangajamunamun@gmail.com 9851228128
अर्जुन प्रसाद चालिसे कानुूनी परामर्शदाता 9841689174
प्रमिता भट्ट राेजगार संयाेजक प्रधानमन्त्रि राेजगार कार्यक्रम 9860028251
गोकर्ण अधिकारी कृषि स्नातक छैठौं कृषि विकास शाखा agri@gangajamunamun.gov.np 9860706125
विनोद श्रेष्ठ कम्प्युटर अपरेटर सूचना प्रबिधि शाखा binodshrestha1001@gmail.com 9841067162
राम बहादुर गुरूङ वडा सचिव वडा सचिव, वडा नं. ७ gangajamunamun7@gmail.com 9813131510
मार्था तामाङ एम.आई.एस. अपरेटर पञ्जिकरण तथा सामाजिक सुरक्षा mismarthatamang@gmail.com 9866408062
निरन्जना चौधरी प्राबिधिक सहायक पशु सेवा शाखा agri@gangajamunamun.gov.np, chaudhary53.428@gmail.com 9762323823
प्रशान्त अधिकारी प्राबिधिक सहायक कृषि सेवा शाखा agri@gangajamunamun.gov.np, 13adhikariprashant@gmail.com 9865909155
मातृका प्रसाद रिजाल खा.प.स.टे. 9841064610
सुमित कुमार चौधरी प्राबिधिक सहायक शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा education@gangajamunamun.gov.np 9840845334
सुजन रोकाय प्राबिधिक सहायक कृषि (वडा नं. १ र २ समेत काम गर्ने गरी) 9846308452
प्रकाश न्यौपाने सव इन्जिनियर prkshnpn@gmail.com 9868777778
कोपिला थापा मगर न्यायिका सहजकर्ता प्रशासन शाखा 9803815902
पुष्पा गुरुङ प्राबिधिक सहायक कृषि वडा नं. ३ puspagurung2055@gmail.com 9849835561
युवराज थपलिया सहायक पाँचौ योजना तथा अनुगमन शाखा thapaliyayubaraj@gmail.com 9841065951
अमित अधिकारी बितीय साक्षरता सहजकर्ता सामी परियोजना adhikariamit133@gmail.com 9849955071
आरति बस्नेत मनाेसामाजिक पराेमार्शकर्ता 9843589926
अनुजा गुरूङ रोजगार सहायक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम anujagroong@gmail.com 9860870680
पूर्ण बहादुर गुरूङ सव इन्जिनियर वडा नं. ७ 9808377377
मनिष पंडित प्राबिधिक सहायक प्रधानमन्त्री रोजगार manishpandit107@gmail.com 9863540242
घमण्ड बहादुर विष्ट असिस्टेन्ट सव इन्जिनियर ghamanda.bista@gmail.com 9849630107
शिवराज महतरा वडा सचिव
राजकमल राना मगर वडा सचिव वडा नं. ५ gangajamunamun5@gmail.com 9867092270
सितेश कुमार यादव असिस्टेन्ट सव इन्जिनियर वडा नं. ३ र वडा नं. ४ समेत काम गर्ने गरी 9860592677
सुजन नेपाल असिस्टेन्ट सव इन्जिनियर वडा नं. ५ sujan.ioe@gmail.com 9846209376
बिपना साउद वडा सचिव वडा नं. ४ gangajamunamun6@gmail.com, saudbipana138@gmail.com 9868673845
शारदा के‍.सि. असिस्टेन्ट सव इन्जिनियर ३ नं. वडा सचिव 9822853268
पुष्कर महरा असिस्टेन्ट सव इन्जिनियर puskarmahara1111@gmail.com 9865865475
तुलसी पोखरेल कार्यालय साहयक वडा नं. ६ 9847208596
राधा गुरुङ ना.प.से.प्रा. 9840033716
बिनोद थापा मगर कार्यालय साहयक thapabinod6531@gmail.com 9849790614
तेज कुमार सिम्खडा कार्यालय साहयक gangajamunamun4@gmail.com 9841814703
आमोश कुमार तामाङ सहायक कम्पुटर अपरेटर वडा नं. २ amoshtamang17@gmail.com 9841818990
पंकज कुमार यादव अमिन 9862970862
राम शरण अधिकारी गाउँ प्रहरी सहायक निरिक्षक गंगाजमुना गाउँपालिकाको गाउँ कार्यपालिकाको कार्यालय 9861493938
स्वीकृती तामाङ उद्यम विकास सहयोगी उद्यग, प्रवर्द्धन शाखा (मडपा) tamangswikriti98@gmail.com 9840926179
वुद्धि बहादुर वि.क. सहायक कम्पुटर अपरेटर वडा नं. ३ gangajamunamun3@gmail.com 9841990656
सुरेन्द्र अधिकारी सहायक कम्पुटर अपरेटर वडा नं. ५ 9851080360
खला कुमारी वली उद्यम विकास सहजकर्ता 9744282925
सुनिल बि.क. असिस्टेन्ट सव इन्जिनियर 9846978785
अश्विन बुढाथोकी ना.प.से.प्रा. वडा नं. ५ 9849257067
सुस्मिता बि.क. फिल्ड सहायक bcsusmita0@gmail.com 9861762693
रोशन अधिकारी फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण सेवा केन्द्र adhikariroshan558@gmail.com 9862491984

Pages